Foto: FreeImages.com/Rotorhead

Schudnij na twisterze

Problem wystających boczków na biodrach dotyczy wielu osób, w szczególności kobiet po porodzie. Mnóstwo pań poszukuje w sieci skutecznego sposobu na przywrócenie płaskiego brzucha i zlikwidowanie wałeczków tłuszczu na biodrach.

Czy istnieje tania i pewna metoda? Otóż tak! Do prostej diety trzeba wprowadzić ćwiczenia na urządzeniu o nazwie Twister. Jego działanie oparte jest na prostej zasadzie pracy bioder. Stajemy obiema nogami na obrotowym krążku i wykonujemy dolną częścią ciała skręty w prawo i w lewo. Należy się przy tym starać, aby utrzymać górną część ciała nieruchomo i lekko napinać mięśnie brzucha. Ćwiczenia te nie są męczące, a wykonywane 30 minut dziennie pozwolą wysmuklić talię, poprawić linię brzucha, odchudzić uda i pozbyć się boczków z bioder. Jego działanie porównane zostało do nieco już dziś zapomnianego hula-hop. Wiele kobiet wypowiadających się na forach internetowych bardzo chwali sobie Twister jako doskonałą rozrywkę i przyjemne ćwiczenie, które można wykonywać w każdym dowolnym miejscu w domu. Urządzenie jest niewielkie i z powodzeniem zmieści się pod łóżkiem lub w szafie - cenne przy niezbyt dużym metrażu. Nie jest też drogie - kosztuje około 30 - 40 złotych. Dostępne są również modele z linkami, które stabilizują ćwiczącego i wymuszają pracę całego ciała. Więc jeśli chcemy znów cieszyć się piękną sylwetką, to nie wahajmy się kupić Twistera. Systematyczne ćwiczenia, prosta dieta oraz krem antycellulitowy na pewno nam pomogą w dążeniu do pięknego ciała i pełnej satysfakcji.

szczupłe biodraszczupłe udataliaboczkićwiczenia na biodraTwisterobrotowy sprzęt sportowy

Schudnij na twisterze

Problem wystających boczków na biodrach dotyczy wielu osób, w szczególności kobiet po porodzie. Mnóstwo pań poszukuje w sieci skutecznego sposobu na przywrócenie płaskiego brzucha i zlikwidowanie wałeczków tłuszczu na biodrach.

Czytaj więcej »

Cellulit i jego zwalczanie

W dzisiejszych czasach, kiedy media lansują piękną, zgrabną sylwetkę z jędrną, sprężystą skórą, większość kobiet ulega nieodpartej pokusie, aby wyglądać jak top modelka czy gwiazda filmowa.

Czytaj więcej »

Joga - ćwiczenia i relaks

Nie od dziś wiadomo, że joga przejawia dobroczynne działanie na nasze zdrowie i samopoczucie. Zestawienie specjalnych ćwiczeń z technikami relaksacyjnymi pozwala uzyskać znaczące efekty w poprawie wyglądu zewnętrznego oraz wpływa korzystnie na nasz stan psychiczny. W jaki sposób?

Czytaj więcej »

Pływanie i jego wpływ na zdrowie

Pływanie to niewątpliwie jeden z najprzyjemniejszych sportów na świecie. Jest to rozrywka dla każdego i w każdym wieku. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie kosztuje wiele, wszechstronnie rozwija i pozwala doskonale się zrelaksować.

Czytaj więcej »

Wodny aerobik

Aerobik wykonywany w wodzie to ciekawa alternatywa dla osób znudzonych zwykłym pływaniem. Wykonywany systematycznie pozwala kształtować, a zarazem wzmacniać duże partie mięśni.

Czytaj więcej »

Jogging

Jeżeli chcemy mieć szczupłą sylwetkę bez wykańczających nasz organizm diet, powinniśmy spróbować joggingu, czyli biegania. Jest to najprostszy sport, który może być uprawiany przez wszystkich niezależnie od wieku. Jak zacząć? Na pewno nie od szybkiego biegu – na to przyjdzie czas później.

Czytaj więcej »